O firmie

Działamy na rynku od 1990 r., oferując przedsiębiorcom z Polski jak i zagranicy zaopatrzenie w szeroką gamę dodatków krawieckich i nici szwalniczych, czyli wszystkiego co związane jest z działalnością produkcyjną w branży.
 
Rynek jak i potrzeby Klientów spowodowały, że poszerzyliśmy ofertę o akcesoria szwalnicze, maszyny szwalnicze i części zamienne. Widząc rosnące zainteresowanie wprowadziliśmy również usługę 
 
pikowanie tkanin metodą ultradźwiękową, która pozwala na spajanie tkanin syntetycznych bez użycia igieł i nici.
 
W procesie produkcji bardzo ważnym czynnikiem jest korzystanie z najlepszej jakości produktów jak i sprzętu. Daje to Państwu gwarancję uzyskania bardzo dobrej jakości efektu finalnego pracy, a to procentuje zadowoleniem Klientów. Nasza znajomość polskiego rynku oraz wieloletnia współpraca z producentami z Chin i Tajwanu sprawiła, że jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu towar wysokiej jakości po konkurencyjnej cenie.
 
Mając wszechstronną wiedza i doświadczenie naszym celem jest być dla Państwa wsparciem przy usprawnieniu procesu produkcji, co przekłada się na najwyższą jakość wyrobów w Państwa firmie.
 
Dodatkowo nasze działy zamówień, serwis oraz logistyka funkcjonują w sposób, który ma za zadanie usprawnić i maksymalnie skrócić czas realizacji zleceń.
 
Państwa rosnące oczekiwania są dla nas dodatkowym motorem do nieustannego rozwoju oraz wprowadzania innowacji na rynek.